SZYBKA REALIZACJA

Od projektu do realizacji w zaledwie 4 tygodnie

DOŚWIADCZENIE

Tylko najlepsi fachowcy i projektanci zagwarantują, że zabduwa służyć będzie przez wiele lat

GWARANCJA

Oferujemy 24-miesięczną gwarancję na wszystkie meble na wymiar

PRODUCENT MEBLI KUCHENNYCH
NAGRADZANY MEDALAMI

W trosce o najwyższe standardy jakości w Royal Kitchen, wybieramy współpracę tylko z cenionymi producentami mebli kuchennych. Między innymi spółka Meblowa KAM, która jest firmą w całości z polskim kapitałem. Istnieje na rynku od 1991 roku, czyli już od blisko 23 lat.

Po 23 latach intensywnego inwestowania przez firmę KAM w rozwój, technologię i badanie produktu, nowa generacja maszyn sterowanych komputerowo pozwala osiągnąć precyzję i wysoką jakość wykonania, a stale rozbudowywany, nowoczesny zakład produkcyjny firmy zajmuje powierzchnię blisko 10 000m².

24 MIESIĄCE GWARANCJI

Z Royal Kitchen oferujemy bezwarunkowo 24-miesięczną gwarancję na każdą kuchnię jaką sprzedajemy. Jest to istotne, ponieważ nasi klienci mają pewność jakości tego, co kupują. Gwarancja Royal Kitchen to jest dokładnie to, że wszystko w kuchni będzie pracować przez długie lata. Gwarantujemy jakość wykonania tego, co tak starannie projektujemy.

DOŻYWOTNIA GWARANCJA ZAWIASÓW BLUM

Na polskim rynku oferowanych są setki rożnego rodzaju okuć meblowych. Producenci prześcigają się w walce o jak najniższą cenę swoich produktów. Często zapominając o jakości. Jednym z wyjątków jest firma BLUM producent okuć meblowych z dożywotnią gwarancją, z którego korzystamy w Royal Kitchen podczas wykonywania najwyższej jakości kuchni na wymiar.

Grono zadowolonych klientów

Nie ma nic bardziej ważnego niż zadowolony klient. Wiemy, że prawdziwą przyjemnością będzie pokazanie swojej nowej kuchni przyjaciołom i rodzinie, i mamy nadzieję, że polecą nas Państwo z przyjemnością. Z tego powodu, doświadczenie jest dla nas najważniejsze. Stawiamy na najlepszych projektantów i fachowców na rynku, tak aby zamontowane przez nas meble mogły Państwa cieszyć przez długie lata.

WARTOŚĆ ZA ROZSĄDNĄ CENĘ

Każda kuchnia może być dostosowana do Ciebie i Twojego stylu życia, w szerokim zakresie wymiarów szafek, kolorów, stylów i funkcji. Choć zwykle można spodziewać się dziesiątek tysięcy złotych za indywidualny projekt i wykonanie kuchni, ceny Royal Kitchen to często połowa tych u innych topowych producentów - za tą samą jakość. W rzeczywistości, kuchnie zaczynają się już od 7 000 PLN! Nie wspominając o braku ukrytych opłat, dzięki czemu wiesz, za co płacisz.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Copyright © 2022 Royal Kitchen Group | Meble Kuchenne Warszawa