Białe meble kuchenne

ul. Szeligowska - Warszawa

OPIS REALIZACJI:

Jasna kuchnia w nowoczesnym stylu. Umieszczenie w niej dużej lodówki Samsung Side-By-Side oraz piekarnika z mikrofalówką w słupku stanowiło wyzwanie, jednak problem rozwiązano dzięki dodaniu funkcjonalnego półwyspu kuchennego o laminowanym blacie oraz bardzo dużej ilości szafek, w których znalazło się miejsce na wszystkie niezbędne akcesoria kuchenne.

W pomieszczeniu zastosowano eleganckie, białe fronty lakierowane o wysokim połysku, z delikatnymi, tradycyjnymi uchwytami w tym samym kolorze. Szafki zostały wyposażone w zawiasy Blum Bluemotion Cliptop z cichym domykiem, natomiast szuflady w system Blum Tandembox Antaro z cichym domykiem i dociągiem. W szafce nad zlewem zlokalizowano także ukrytą suszarkę na naczynia.

W narożniku półwyspu usytuowano barek dostępny tylko od strony salonu – jego otwieranie następuje poprzez przyciśnięcie frontu (tip-on), więc nie było potrzeby montowania uchwytu zewnętrznego. Wentylacja lodówki została wykonana przez nafrezowanie elementów lakierowanych, co zagwarantowało brak nieestetycznych kratek wentylacyjnych.

Wykorzystane elementy

  • Fronty lakierowane, MDF, wysoki połysk, RAL 9016
  • Blat laminowany, Swiss Krono D1007 BZ Consuela
  • Uchwyty Gamet RE50, białe
  • Zawiasy i szuflady Blum z cichym domykiem
  • Oświetlenie LED, barwa ciepła, włącznik na ruch

1.

POPROŚ O WYCENĘ

Wyślij projekt, rzut, szkic lub zdjęcie, szybko przygotujemy wycenę

2.

UMÓW WIZYTE

Odwiedź nasz showroom i dobierz materiały

3.

SZYBKA REALIZACJA

Od projektu do montażu kuchni w zaledwie cztery tygodnie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Copyright © 2022 Royal Kitchen Group | Meble Kuchenne Warszawa