Kuchnia drewnopodobna

ul. Kłobucka - Warszawa

OPIS REALIZACJI:

Zabudowa kuchenna stanowiąca przykład realizacji dla klientów ceniących praktyczne rozwiązania idące w parze z elegancją i nowoczesnością. Dzięki zastosowaniu frontów z płyty laminowanej drewnopodobnej udało się obniżyć koszty wykonania mebli, bez straty na wyglądzie oraz jakości.

Okleina laminowana, która imituje najwyższej klasy fornir, pięknie koresponduje z czarnym blatem. Całość dopełniają modne aluminiowe listwy, które dla lepszego efektu także polakierowano na czarno. W realizacji nie zastosowano tradycyjnych odstających uchwytów, dzięki czemu kuchnia wydaje się jeszcze bardziej nowoczesna i elegancka. Dzięki wielu szafkom i sporej półwyspie kuchnia pomieści wszystkie przyrządy kuchenne, naczynia jak i produkty żywnościowe.

Specjalna nadstawka z naturalnego dębu oddzieli część kuchenną od salonu, gwarantując niebanalny wygląd i jeszcze większą funkcjonalność powierzchni roboczej. Jednocześnie, dębowy barek zasłoni ewentualny bałagan panujący w kuchni. W realizacji zastosowano nowoczesne i bardzo praktyczne rozwiązania. Ukryty barek w narożniku, otwierany poprzez przyciśnięcie frontu pod blatem, doprowadzenie do rur okapu w szafkach wiszących oraz zabezpieczenie blatu przed dostawaniem wilgoci to odpowiedź na oczekiwania i potrzeby klientów.

Wykorzystane elementy

  • Fronty lakierowane, MDF, wysoki połysk, kolor RAL biały 9016; płyta laminowana drewnopodobna buk artisan
  • Blat laminowany, Kronospan 0190 połysk
  • Uchwyty frezowane oraz listwy aluminiowe lakierowane czarny mat
  • Zawiasy i szuflady Blum z cichym domykiem
  • Oświetlenie LED, barwa zimna, włącznik na ruch
  • Barek drewniany, lity dąb

1.

POPROŚ O WYCENĘ

Wyślij projekt, rzut, szkic lub zdjęcie, szybko przygotujemy wycenę

2.

UMÓW WIZYTE

Odwiedź nasz showroom i dobierz materiały

3.

SZYBKA REALIZACJA

Od projektu do montażu kuchni w zaledwie cztery tygodnie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Copyright © 2022 Royal Kitchen Group | Meble Kuchenne Warszawa