Kuchnia biała z fornirem

ul. Plonowa - Warszawa

OPIS REALIZACJI:

Kuchnia w tym warszawskim mieszkaniu to kwintesencja prostoty, minimalizmu i elegancji. Taki efekt można osiągnąć m.in. stosując fronty lakierowane na wysoki połysk (w tym przypadku z płyt MDF, kolor RAL 9016). Aby ocieplić nieco surową atmosferę tego wnętrza zastosowano tu jeszcze inny rodzaj frontu - naturalną drewnianą okleinę. Całość uzupełnia blat z ciepłego w dotyku konglomeratu, którego zastosowanie eliminuje widoczne łączenia.

To, że kuchnia wygląda minimalistycznie, to jednak tylko przemyślane złudzenie. Pod powierzchnią pięknych frontów kryje się prawdziwe królestwo szafek, schowków i szuflad. Jest tu miejsce na wszystko, czego potrzeba w dobrze zaopatrzonej kuchni. Jakie rozwiązania tu zastosowano? Zgodnie z zaleceniem zleceniodawcy maksymalnie wykorzystano tu dostępną przestrzeń, montując niezliczoną ilość systemów jezdnych i wysuwanych koszy. W szufladach, których tu nie brakuje, zamontowano systemy Blum: Tandembox Antaro z cichym domykiem i dociągiem oraz zawiasy z cichym domykiem Bluemotion Cliptop. Zgodnie z zaleceniem wykorzystano tu każdy wolny kąt, montując szafki narożne, a w nich wyjątkowo poręczne kosze wyjezdne firmy PEKA (Le Mans i Magic Corner). Do otwierania szafek wiszących zastosowano najwyższej klasy podnośniki Blum Aventos HF i HKS.

Ale to nie koniec magicznych rozwiązań – za pięknymi, drewnianymi frontami kryje się marzenie każdego kucharza - wysokie cargo firmy PEKA. Dzięki niemu wszelkie produkty, niewymagające przechowywania w lodówce są pod ręką, dostępne w jednym miejscu. Zamontowano tu system Dispensa, dzięki któremu do naszej spiżarni mamy dostęp z obu stron. I to jeszcze nie koniec! Bo w szafce obok zastosowano niezwykle wygodne, wysuwane półki, dzięki którym mamy bardzo łatwy dostęp do wszelkich przechowywanych tam produktów i akcesoriów kuchennych. Wszystkie te rozwiązania sprawiają, że ta kuchnia jest nie tylko wyjątkowo funkcjonalna, ale także łatwo w niej utrzymać porządek.

Uwagę przyciąga też wyspa kuchenna, spójna z całością, ale dodająca charakteru wnętrzu. Wszystko tu jest przemyślane: od montażu na wysokim cokole, aby dodać jej lekkości, poprzez oryginalny okap kuchenny, na uchwytach frezowanych we froncie kończąc (dzięki temu nie przeszkadzają użytkownikowi). Całość realizacji uzupełniają eleganckie sprzęty AGD.

Wykorzystane elementy

  • Fronty lakierowane, MDF, wysoki połysk, RAL 9016 oraz fornirowane dąb naturalny
  • Blat konglomerat kwarcowy Siquartz, piaskowy, 400mm
  • Uchwyty Gamet UU04 oraz frezowane w krawędzi frontu
  • Zawiasy i szuflady Blum z cichym domykiem
  • Oświetlenie LED, barwa ciepła, włącznik na ruch
  • Szkło hartowane z grafiką
  • Podnośniki Blum Aventos HF i HKS
  • Kosze narożne PEKA Le Mans i Magic Corner
  • Cargo wysokie PEKA Dispensa
  • Półki wyjezdne PEKA Extendo

1.

POPROŚ O WYCENĘ

Wyślij projekt, rzut, szkic lub zdjęcie, szybko przygotujemy wycenę

2.

UMÓW WIZYTE

Odwiedź nasz showroom i dobierz materiały

3.

SZYBKA REALIZACJA

Od projektu do montażu kuchni w zaledwie cztery tygodnie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Copyright © 2022 Royal Kitchen Group | Meble Kuchenne Warszawa