Fornir w wysokim połysku

ul. Krzyżówki - Warszawa

OPIS REALIZACJI:

Wyjątkowa realizacja z zastosowaniem rzadko spotykanego forniru to propozycja dla wielbicieli minimalizmu oraz praktycznych rozwiązań. Naturalna drewniana okleina w wysokim połysku oraz luksusowy kamienny blat z nogami zacinanymi pod kątem do podłogi tworzą niebanalną kompozycję.

Meble zastosowano w kuchni o małej przestrzeni, która na życzenie klienta miała stać się maksymalnie wygodna i funkcjonalna. Wyspa, pełniąca jednocześnie funkcje barku oddziela część kuchenną od salonu, stanowiąc niezawodny obszar do przygotowywania posiłków. W celu zwiększenia użyteczności kuchni obniżono piekarnik, tak, aby zapewnić łatwy dostęp do mikrofalówki.

Kolejne praktyczne rozwiązania, które zastosowano w tej realizacji, to rezygnacja z uchwytów na rzecz systemu Blum Tip-On. Szafki i szuflady można łatwo otworzyć poprzez wygodne przyciśnięcie frontu. Półmatowe, lakierowane białe fronty (MDF, w kolorze RAL 9016) idealnie korespondują z frontami fornirowanymi w wysokim połysku. W tej realizacji zdecydowano się także na zastosowanie modnego rozwiązania w postaci MATOWEJ szyby lakierowanej, w przestrzeni między blatem a szafkami wiszącymi. Szyba ta zazwyczaj jest w połysku.

Jeszcze większą przyjemność z użytkowania kuchni zapewnia cichy domyk szafek oraz szuflad, dzięki specjalnym zawiasom. Taka aranżacja to ciekawy i funkcjonalny pomysł na urządzenie kuchni na małej powierzchni.

Wykorzystane elementy

  • Fronty lakierowane, MDF, półmatowe, kolor RAL 9016 oraz fornir Imbuya Wysoki Połysk
  • Blat granitowy, Zimbabwe Black Antycny Mat, grubość 400mm
  • Brak uchwytów - TIP-ON (otwieranie przez przyciśnięcie frontu)
  • Zawiasy i szuflady Blum TIP-ON z cichym domykiem
  • Oświetlenie LED, barwa ciepła, włącznik na ruch
  • Szkło hartowane, lakierowane, matowe

1.

POPROŚ O WYCENĘ

Wyślij projekt, rzut, szkic lub zdjęcie, szybko przygotujemy wycenę

2.

UMÓW WIZYTE

Odwiedź nasz showroom i dobierz materiały

3.

SZYBKA REALIZACJA

Od projektu do montażu kuchni w zaledwie cztery tygodnie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Copyright © 2022 Royal Kitchen Group | Meble Kuchenne Warszawa