Zabudowa RTV i garderoba

ul. Krzyżówki - Warszawa

OPIS REALIZACJI:

Aranżacja "Zabudowa RTV i garderoba" miała na celu stworzenie nowoczesnego i efektownego wnętrza, a jednocześnie udostępnić domownikom jak największą ilość powierzchni do przechowywania. W tym celu zaprojektowano interesującą meblościankę oraz szafę.

Zabudowa RTV
Specjalnie zaprojektowana i wykonana na zamówienie meblościanka pokrywa całą ścianę pomieszczenia. Gwarantuje to optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Boczne moduły w kolorze białym w bardzo ciekawy sposób kontrastują z czernią części środkowej. Dzięki temu meblościanka została podzielona funkcjonalnie i optycznie. Środkowa cześć łączy się kolorystycznie z umieszczonym centralnie czarnym ekranem telewizora. Dolne szafki meblościanki zostały pozbawione typowych odstających uchwytów na rzecz frezowanych wgłębień umiejscowionych w krawędzi lakierowanych frontów. Natomiast górne szafki wyposażono w system Tip-On, który dla otwarcia drzwiczek wymaga jedynie lekkiego przyciśnięcia. Ciekawym rozwiązaniem jest ustawienie białych głośników na granicy, gdzie łączą się białe moduły z czarnym. Specjalnie w tym celu stworzono w obrębie meblościanki wycięcie na dodatkową półkę. W efekcie głośniki zlewają się z resztą meblościanki, ale jednocześnie lekko przełamują jej zwartą bryłę.

Garderoba
Szafa w sypialni musi być pojemna, ale musi także pasować do wystroju. W przypadku tego projektu zdecydowano się na minimalistyczne i bardzo efektowne rozwiązanie. Ciemne fornirowane fronty wykonane zostały z naturalnej drewnianej okleiny, która nadaje sypialni wyjątkowego klimatu. Zastosowanie cokolika zlicowanego z frontem sprawiło, że szafa wygląda spójnie i lekko. Efekt pogłębiono w podobny sposób jak w przypadku meblościanki, pozbawiając szafę uchwytów. Tutaj także zastosowano system Tip-On. Wnętrze garderoby wyposażono w bardzo liczne półki, szuflady i drążki do wieszania ubrań. Z pewnością pomieści ona mnóstwo ubrań i innych elementów garderoby.

Wykorzystane elementy

  • Fronty lakierowane, MDF, półmatowe, kolor RAL biały 9016 i czarny 9011; fornir matowy Wenge Luiziana; płyta laminowana drewnopodobna dąb bielony jasny
  • Uchwyty frezowane oraz TIP-ON(przyciśnięcie frontu)
  • Zawiasy i szuflady Blum z cichym domykiem

1.

POPROŚ O WYCENĘ

Wyślij projekt, rzut, szkic lub zdjęcie, szybko przygotujemy wycenę

2.

UMÓW WIZYTE

Odwiedź nasz showroom i dobierz materiały

3.

SZYBKA REALIZACJA

Od projektu do montażu kuchni w zaledwie cztery tygodnie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Copyright © 2022 Royal Kitchen Group | Meble Kuchenne Warszawa