Mała kuchnia w połysku

ul. Jana Kazimierza - Warszawa

OPIS REALIZACJI:

Projekt ten wiązał się z koniecznością zaprojektowania kuchni dla singla. Niewielka powierzchnia pod aranżację wcale nie oznacza, że nie można stworzyć nowoczesnej i w pełni funkcjonalnej kuchni. Zastosowany biały kolor lakierowanych na wysoki połysk frontów szafek (z płyty MDF) doskonale koresponduje z bardzo pomysłowym wykończeniem ścian nad blatem. Pokryto ją w całości efektownie wyglądającym, lakierowanym szkłem hartowanym. Ogromną zaletą takiej powierzchni jest łatwe utrzymanie czystości.

Laminowane blaty łączą się kolorystycznie z dębowymi półkami na przyprawy. W celu zapewnienia jak najlepszego doświetlenia blatów, zainstalowano nad nimi punktowe oświetlenie LED. Szafki wyposażono w relingi do otwierania. Do podłączania sprzętów kuchennych może posłużyć dodatkowe gniazdko elektryczne, które ukryto w blacie. Dużym atutem kuchni jest umieszczenie piekarnika na większej wysokości. Jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, które w dodatku świetnie się prezentuje. Co więcej piekarnik posiada dodatkową funkcję mikrofalówki.

Łącząc w sobie te dwa potrzebne w życiu każdego singla sprzęty, zaoszczędzono dodatkowe miejsce. Dzięki powyższym zabiegom, na stosunkowo małej powierzchni, znalazły się wszystkie niezbędne dla singla elementy.

Wykorzystane elementy

  • Fronty lakierowane, MDF, wysoki połysk, kolor RAL 9016
  • Blat laminowany, Juan 3331 Dąb Nebraska
  • Uchwyty Reling Satyna, 150mm
  • Zawiasy i szuflady Blum z cichym domykiem
  • Oświetlenie LED punktowe, barwa ciepła, włącznik na ruch
  • Szkło hartowane, lakierowane

1.

POPROŚ O WYCENĘ

Wyślij projekt, rzut, szkic lub zdjęcie, szybko przygotujemy wycenę

2.

UMÓW WIZYTE

Odwiedź nasz showroom i dobierz materiały

3.

SZYBKA REALIZACJA

Od projektu do montażu kuchni w zaledwie cztery tygodnie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Copyright © 2022 Royal Kitchen Group | Meble Kuchenne Warszawa