Meble na wymiar osiedle Saska

ul. Jeziorańskiego - Warszawa

OPIS REALIZACJI:

Projekt zrealizowany na osiedlu Saska to doskonały przykład maksymalnego wykorzystania powierzchni. Każdy centymetr tego niewielkiego mieszkania został poddany szczegółowej analizie, a zaproponowane rozwiązania zaaranżowane tak, aby w 100% służyć jego użytkownikom. Wszystkie meble zostały zaprojektowane z myślą o zachowaniu spójności stylu, przy jednoczesnym uniknięciu monotonii i nudy. Udało się to dzięki zastosowaniu różnorodnych materiałów, które doskonale harmonizują z całym wnętrzem. W projekcie użyto fronty laminowane, lakierowane w wysokim połysku, jak i lakierowane, frezowane w stylu angielskim.

RAZEM, A JEDNAK OSOBNO
Kuchnię od salonu oddziela zabudowa do samego sufitu, w pełni wykorzystana z obu stron. Takie rozwiązanie jest idealne w małych wnętrzach, kiedy chcemy oddzielić strefę kuchenną (w tym przypadku również korytarz i drzwi wejściowe), od tej przeznaczonej do relaksu, ale bez jednoczesnego zamykania tych pomieszczeń.

W kuchni uwagę przykuwają piękne, jasne fronty z płyty laminowanej, czarne matowe uchwyty i idealnie dopasowany laminowany blat Egger, doskonale imitujący naturalne drewno. Brak listew na łączeniach daje elegancki efekt i jest wyjątkowo praktyczny. Zastosowano tu zawiasy najwyższej jakości (Blum Bluemotion Cliptop z cichym domykiem) i szuflady z cichym domykiem i dociągiem (Blum Tandembox Antaro). Duża ilość szuflad zapewnia wygodę użytkowania i funkcjonalność kuchni. Na uwagę zasługuje fakt, że widoczne sprzęty AGD zostały tu zredukowane do minimum. Zupełnie niewidoczny jest okap, którego wyciąg został doprowadzony w szafkach wiszących.

Po drugiej stronie zabudowy kuchennej kryją się półki z książkami. W korytarzu natomiast, z jednej strony zamontowano pojemne i funkcjonalne szafy i siedzisko, a od strony salonu zabudowę RTV i TV. Dzięki zabudowie do samego sufitu zyskaliśmy mnóstwo miejsca do przechowywania. Ze względu na duże gabaryty mebli, ich montaż w całości odbywał się w mieszkaniu.

Wykorzystane elementy

  • Fronty - kuchnia i szafy: laminowane EGGER U727; łazienka: lakierowane, MDF, wysoki połysk, kolor RAL 9016; sypialnia: lakierowane frezowane, MDF, półmatowe, RAL 9016
  • Blat laminowany EGGER H3331 Dąb Nebraska, grubość 380mm; łazienka: granitowy, Nero Black, mat, grubość 200mm
  • Uchwyty Moderno Marella model 15243Z3200M.N2 oraz TIP-ON(przyciśnięcie frontu)
  • Zawiasy i szuflady Blum z cichym domykiem
  • Oświetlenie LED, barwa ciepła, włącznik na ruch
  • Podnośniki Blum Aventos HF i HKS
  • Kosz narożny PEKA Le Mans

1.

POPROŚ O WYCENĘ

Wyślij projekt, rzut, szkic lub zdjęcie, szybko przygotujemy wycenę

2.

UMÓW WIZYTE

Odwiedź nasz showroom i dobierz materiały

3.

SZYBKA REALIZACJA

Od projektu do montażu kuchni w zaledwie cztery tygodnie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Copyright © 2022 Royal Kitchen Group | Meble Kuchenne Warszawa