Mała biała kuchnia

ul. Obozowa - Warszawa

OPIS REALIZACJI:

Zaplanowanie małej kuchni w kawalerce może być nie lada wyzwaniem. Przedstawiamy rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym małym mieszkaniu. Mała biała kuchnia idealnie nadaje się do kawalerki.

Lakierowane fronty MDF o wysokim połysku odbijają światło i optycznie powiększają pomieszczenie. Przestrzeń staje się jasna i wizualnie większa. Sprzęty ukryte w zabudowie pozwalają zaoszczędzić jak najwięcej miejsca i dodają kuchni elegancji. Widoczny bok lodówki w zabudowie również został wykonany z polakierowanej płyty MDF o wysokim połysku, przez co idealnie zgrywa się z frontami.

Brak tradycyjnych uchwytów sprawia, że meble tworzą jednolitą, estetyczną całość. Szuflady i szafki aż pod sam sufit zapewniają maksymalną funkcjonalność małej przestrzeni. Laminowany blat zamontowany na równi z zabudową lodówki tworzy funkcjonalną przestrzeń roboczą. Każdy dodatkowy centymetr jest na wagę złota. W szafkach zastosowano zawiasy Blum Bluemotion Cliptop z cichym domykiem. Szuflady Blum Tandembox Antaro z dociągiem gwarantują całkowicie ciche domykanie. Mała biała kuchnia to dobry pomysł na zaaranżowanie małej przestrzeni. Połączenie ponadczasowej eleganckiej bieli z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Wykorzystane elementy

  • Fronty lakierowane, MDF, wysoki połysk, RAL 9016
  • Blat laminowany, KRONO D1007BZ Consuela
  • Uchwyty frezowane w krawędzi frontu oraz TIP-ON (przyciśnięcie frontu)
  • Zawiasy i szuflady Blum z cichym domykiem
  • Oświetlenie LED, barwa zimna, włącznik na ruch

1.

POPROŚ O WYCENĘ

Wyślij projekt, rzut, szkic lub zdjęcie, szybko przygotujemy wycenę

2.

UMÓW WIZYTE

Odwiedź nasz showroom i dobierz materiały

3.

SZYBKA REALIZACJA

Od projektu do montażu kuchni w zaledwie cztery tygodnie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Copyright © 2022 Royal Kitchen Group | Meble Kuchenne Warszawa